MĀKSLAS TERAPIJA – trīs nodarbību kurss

“Mans nākamais solis”

Kursi notiks sestdienās:  24.martā, 21.aprīlī, 19.maijā plkst.10.30.- 15.30

 

Kursa mērķis ir aktivizēt dalībnieku iekšējos resursus. Strādājot pie personīgās izaugsmes, dalībnieku ieguvumi ir dažādi, taču šis darbs noteikti sniegs lielāku gandarījumu par dzīvi, vairāk prieka ikdienā un mazinās ierobežojumus, ko sev uzliekam.

Vairumam ikdienas dzīve ir tik intensīva, dažreiz daudz par daudz intensīva un stresaina, tā pārņem un paņem visu dzīvi. Tad mēs sākam skriet. Bet skriešana patiesībā mūs aiznes prom no mūsu resursiem, kuri IR mums katram iekšā.

Dzīvesprieks ir mūsu resurss, tas ir mums katrā iekšā, tas nav kaut kas,  kas nāk no āra. Spēja pacelties pāri ikdienai un paskatīties uz dzīvi no augšas – ir arī mūsu iekšējais resurss. Spēja būt kontaktā ar savu iekšējo mieru – ir arī mūsu iekšējais resurss, tā neatnāk automātiski kādā svētdienas pēcpusdienā.

Mākslas terapija spēj radīt un savienot mūsu resursus ar ikdienas domāšanas veidu. Un tieši tādā veidā  MT dod iespēju jaunajām vērtībām un prasmēm integrēties ikdienas dzīvē. Tas ir darbs, kas jau no pirmās reizes var radīt svarīgas izmaiņas mūsu dzīvē un vairums gadījumu, tās pavisam vieglā un neuzspiesta veidā atnāk pie mums. 

Kursu svarīgāka sastāvdaļa ir  integrēt ikdienā to, ko mēs atklājam un  iemācamies kursos. 

Dalības maksa: 90 EUR , visi materiāli iekļauti cenā.

Kursi notiek angļu valodā, ja nepieciešams ar tulkojumu latviešu valodā. 

Pieteikties līdz 14.martam: m22artspace@gmail.com 

vai pa tālr.: 265 422 80 / 293 204 95

FB: krāsu mācība un gleznošana pieaugušajiem/M22

Pasniedzējs Ole Lindqvist