top of page

Krāsu mācība un gleznošana 

Nodarbības "Krāsu mācība un gleznošana" domātas pieaugušajiem,

kuri vēlas iepazīt krāsu un mākslas pasauli, un izpaust sevi radoši. Nodarbību mērķis ir ievadīt dalībniekus mākslas pasaulē un tajā pašā laikā attīstīt katra individuālo izteiksmes veidu. Droši pievienojies arī tad, ja ir vēlēšanās gleznot, bet nav pieredzes! Kursi domāti gan cilvēkiem ar priekšzināšanām, gan bez tām. Katrs strādā individuāli un atbilstoši savai sagatavotības pakāpei. Mēs strādājam ar akrila krāsām, taisām kolāžas, zīmējam ar ogli, studējam mākslinieku darbus.

Kursiem ir divi mērķi: dot praktisku pieredzi gleznošanā: krāsu teorijā, kompozīcijā, darbam ar otu un stimulēt katra indivīda radošo potenciālu.

Mūsu kursi ir palīdzējuši daudziem attīstīt prasmes mākslas praksē un devuši atbalstu individuālai izpausmei.

Kursu dalībnieki ir teikuši: „Es pilnībā aizmirstu laiku, kad gleznoju!”, „Savā ikdienas darbā man jābūt korektai un formālai - gleznojot es varu būt citāda: emocionāla, brīva, impulsīva..”

„Katru reizi kursos mēs saņemam jaunu uzdevumu, es to ļoti novērtēju, tas man palīdz iziet no komforta zonas”

„Laba kombinācija starp nopietnu darbu un vieglumu, rotaļīgumu un radošumu.

Nodarbību cena (Visi darba materiāli iekļauti cenā):

Informācija par atmaksa saņemsiet personīgā sarakstē

Informaciju par apmaksas kārtību skaties ŠEIT.

Nodarbību datumi un laiki: Nodarbības notiek katru nedēļu, bet tikai katra otrā nedēļa notiek kopā ar skolotāju. 

 

Kurss ir vakara no 18.15 līdz 21.00

Datumi ar skolotāju:

8. un 22. septembris

6. un 20. oktobris

3. un 17. novembris

1. un 15. decembris

un bez skolotāju: Visas septiņas trešdienas starp tām: 

Pasniedzēja Ieva Vitola/Lindkvista

Ieva mācījusies Latvijas Mākslas akadēmijā un ieguvusi mākslas Pedagoģijas grādu. Veidojusi karjeru gan kā māksliniece, gan pasniedzēja, attīstot eksperimentālas un radošas prasmes, strādājot ar cilvēkiem ar un bez mākslas izglītības. No 1996. līdz 2000. gadam bijusi Starptautiskās Vasaras akadēmijas Latvijā līdzdibinātāja un direktore. 2001 gadā pārcēlusies uz dzīvi Dānijā, kur pasniedza Orhusas Mākslas akadēmijā (Aarhus Kunstakademi). Vadījusi kursus un seminārus arī Vācijā.

un

Pasniedzējs Ole Lindqvist.

Nodarbības vada profesionāls mākslinieks Ole Lindkvists, kurš  ir ieguvis pedagoģisko pieredzi daudzu gadu garumā, strādājot Orhūsas Mākslas akadēmijā (Aarhus Kunstakademi) Dānijā. Kopš 2014.gada Ole dzīvo un strādā Latvijā. Nodarbības notiek angļu valodā, ja nepieciešams nodrošināsim tulkošanu latviešu valodā.   

20141104_185759_resized_edited_edited.jpg
20841105_979770038859029_137127728805385
bottom of page