Mālu iela 22, Kuldīga / Gaujas iela 5, Riga . e-pasts: m22artspace@gmail.com / Tālrunis: 293 20 495

MĀKSLAS TERAPIJA - IEPAZĪŠANĀS NODARBĪBA  

Nodarbībā iepazīstināsim Jūs ar mākslas terapijas kursu “Mans nākošai solis”: kursa tēmām un dažām mākslas terapijas pārsteidzošām metodēm.

Šīs nodarbības tēma -  “Mans vārds”. 

Vairumam cilvēku attiecības ar savu vārdu ir īpašas, tās gandrīz maģiskā veidā reflektē un atspoguļo mūsu izveidoto izpratni par sevi un mūsu pagātni. Un tajā pašā laikā, tās norāda uz nākotni - tās ietver sevī potenciālus un resursus, kuri palīdz mums ieraudzīt ko jaunu un ir bieži ir liels pārsteigums un atklājums pašam dalībniekam.

Mēs zīmēsim, gleznosim, veidosim objektus, paralēli saņemot skaidrojumus, norādījumus un citu papildinošu informāciju (Inputs), kā arī dalīsimies grupā par procesa gaitā gūtajām atziņām.

Pasniedzējs: mākslinieks Ole Lindqvist strādā mākslas terapijas jomā daudzus gadus. Savā darba viņš izmanto ilgu gadu pieredzi strādājot par pasniedzēju Orhusas Mākslas akadēmijā. Viņs ir attīstījis savas tehnikas terapētiskajā zīmēšanā un kā strādāt ar cilvēkiem, kam nav  mākslas prasmes.

Nodarbība notiks sestdien 3.martā,  plkst. 10:30 – 15:00

Iepazīšanās nodarbības dalības maksa - 25 EUR, pirmo iemaksu  12 EUR veikt līdz 23.februārim. Pēc pieteikuma saņemšanas nosūtīsim Jums konta nr., kur veikt maksājumu.

Nodarbība notiek angļu valodā, ja nepieciešams ar tulkojumu latviešu valodā. 

 

 

Pieteikties līdz 22. februārim 

 

 vai pa tālr.: 265 422 80 / 293 204 95

Pēc iepazīšanās nodarbības piedāvāsim Jums 3 nodarbību kursu:  24. martā, 21. aprīlī, 19. maijā

FB: krāsu mācība un gleznošana pieaugušajiem/M22