top of page

          ZAĻĀ KULDĪGA       /       PLENĒRS 2021

Kul.jpeg

ZAĻĀ KULDĪGA     -      PLENĒRS 2022

Gleznošanas meistarklases notiks jau sesto gadu 30.jūlijā un 31.jūlijā ar vadmotīvu „Zaļā Kuldīga”. Gleznosim skaistajā un gleznainajā Ventas senlejā, gleznosim tiltu, upi, kokus, ieliņas- visu, kas ir iedvesmojis daudzus gleznot romantiskajā Kuldīgā!”

Uz meistarklasi aicinām visus, kas vēlas gleznot. Piedalīties var gan iesācēji, gan ar pieredzi gleznošanā! Sniegsim individuālas konsultācijās katra spējām un pieredzei. Dosim pamatzināšanas gleznošanai brīvā dabā, mācīsim kompozīciju un perspektīvas pamatus. 


Pasniedzēji: Ieva Vītola-Lindkvista un Ole Lindkvists 

Norises vieta: Mālu iela 22, Kuldīgā

​Dalības maksa par abām dienām: 105 Eur.

 

Šajā nedēļas nogalē iepazīstināsim Jūs ar galvenajiem ainavu gleznošanas principiem. Sāksim ar dažiem īsiem uzdevumiem, kuri palīdzēs redzēt iespējas, ko sniedz fascinējošās dabas studijas:
– ar vienkāršošanas-vispārināšanas principu, kas palīdz atmest lieko un pamanīt svarīgo,
– ar kompozīcijas pamatprincipiem, kā pareizi iekomponēt ainavu gleznojumā,
– ar gaismu un ēnu un tumši-gaišajām attiecībām ainavā.

​Bieži cilvēki domā, ka svarīgākais ir iemācīties zīmēt vai gleznot pareizi pēc proporcijām, vai zināt, kuras ir pareizās krāsas un kuras sader kopā. Nevar noliegt, ka, lai gleznotu, zīmētu vai fotografētu, ir vajadzīgas zināmas prasmes un iemaņas, kā arī neatlaidība, bet to var apgūt katrs! Patiešām katrs un atbilstoši savam līmenim. Un līmenis pat nav tas būtiskākais, būtiskākais ir tas, ka cilvēkam ir nepieciešamība sevi izpaust radoši un viņš to dara!

Mūsu bāze būs darbnīcas lielā gleznošanas telpa Mālu ielā 22, kura ir viena no skaistākajām Kuldīgas ielām ar blakus esošu parku, senām ēkām un 15 minūšu gājienu līdz Ventai un ūdenskritumam.

Pēc Jūsu pieteikuma saņemšanas, nosūtīsim Jums informāciju par abu dienu darba kārtību, apmaksas kārtību.
Sūtot e-pastu, lūdzu norādiet sava tālruņa Nr., lai varam sazināties!
FB: M22 mākslas studija

Sūtot e-pastu, lūdzu norādiet sava tālruņa Nr., lai varam sazināties!
FB: M22 mākslas studija

DSC02211.jpeg
bottom of page