top of page

Ja vēlies atrast ĪPAŠU VIETU SAVAM ZIEMASVĒTKU PASĀKUMAM..

..piedāvājam māksliniecisku vidi, mierīgu un mājīgu noskaņu Mākslas un radošuma telpā M22, Kuldīgā, Mālu ielā 22

Iepazīsties ar Ziemassvētku piedāvājumiem un sazinies ar mums! Speciāli Jums izveidosim Ziemassvētku piedāvājumu: m22artspace@gmail.com vai zvaniet: 

29 32 04 95

1.Ikvienam, kas vēlas noķert  Ziemassvētku noskaņu – kopā ar ģimeni vai draugu pulciņā

   Sagādā sev un draugiem īpašu Ziemassvētku  pasākumu sveču gaismā ar karstvīnu un kopēju gleznošanas sesiju modernā un ļoti mājīgā atmosfērā. Tev ir iespēja izvēlēties  izgatavot savas oriģinālās Ziemassvētku kartiņas vai  oriģinālo dāvanu kasti.

2.Kooperatīvais pasākums kolēģiem vai draugu grupai

    Jūsu darba vietas Ziemassvētku pasākums Kuldīgā neierastā vidē - modernā un ļoti mājīgā atmosfērā jaunajā  Mākslas un radošuma telpā M22. Piedāvājam kopā gleznošanu, sveču gaismu, karstvīnu un interesantas kopā pavadītas stundas ar māksliniekiem Ievu un Oli Lindkvistiem. Ja vēlaties nelielas uzkodas, palīdzēsim noorganizēt vai arī ņemiet līdzi to, kas pašiem garšos!

3. Īpaša vieta Ziemassvētku pasākuma organizēšanai

   Ja meklē vietu, kur kopā ar draugiem vai darba kolēģiem nosvinēt Ziemassvētku pasākumu mākslinieciskā mierā, tad Mākslas un radošuma telpa M22  ir īstā vieta! Varam uzņemt mazāku un lielāku grupu līdz 30 - 35 cilvēkiem. Neierasta vide – iespēja iepazīt kolēģus citā gaismā un komandas saliedēšana mierīgā, mājīgā atmosfērā. Jūs sagaidīs sveču gaisma un egļu smarža, kā ari iespēja pagatavot kafiju, tēju un mieloties ar līdzi paņemtiem gardumiem.

m22 night.JPG
bottom of page