top of page

 

 

Ceturdienu vakaros  18.00 - 20.45

Nodarbības "Krāsu mācība un gleznošana" domātas pieaugušajiem, kuri vēlas iepazīt krāsu, mākslas un radošo izpausmju pasauli. 

Jautājums ”Ko lai es gleznoju?” ir ne mazāk svarīgs, kā jautājums ”Kā lai es gleznoju?”.

Kursus iesākam ar krāsu teoriju un jaukšanu praksē. Iepazīstinām ar krāsu kontrastiem: gaišs – tumšs, silts – vēss. Izmēģinām dažādus veidus, kā strādāt ar otu. Soli pa solim iepazīstamies ar akrila krāsas iespējām: kā uzklāt krāsu biezi un plāni, kā veidot krāsu laukumus kārtu pa kārtai. Paralēli runājam par kompozīciju, apskatam piemērus no mākslas vēstures. Kursu mērķis ir ievadīt dalībniekus mākslas pasaulē un tajā pašā laikā attīstīt katra individuālo izteiksmes veidu.

Kursi domāti gan cilvēkiem ar priekšzināšanām, gan bez tām. Katrs strādā individuāli un atbilstoši savai sagatavotības pakāpei. Tiem, kuri jau pabijuši vienu vai divas sezonas mūsu kursos, ir jauni uzdevumi – jauni izaicinājumi.

Kursu datumi

14., 28. septembris

12., 26. oktobris

9., 23.  novembris

7.,14. Decembris

Cena par visu ciklu ( 8 nodarbības) – 86 EUR

– maksājot vienā reizē. Dalot maksājumu divās reizēs cikla cena – 106 EUR

Gaidīsim Jūsu pieteikumus līdz 8.septembrim – būsim pateicīgi, ja nekavēsieties ar atbildi! Mums svarīgi ir zināt, kurā vakarā nāksiet, lai vienmērīgi sadalītu grupas!

Jaunie dalībnieki var piedalīties nodarbībā 13.vai 14.septembrī piesakoties iepriekš. Samaksa par pirmo nodarbību – 10 EUR

Pasniedzēja Ieva Vītola-Lindqvist.

 

 

 

Krāsu mācība un gleznošana
bottom of page