top of page

Radoša darbnīca "Iepazīsti krāsu pasauli"

Radošajās nodarbībās ZOOM,ā piedāvāju „KRĀSU MĀCĪBU” – krāsu teoriju un praktiskas nodarbības. 

Tiek uzskatīts, ka mums katram ir sava individuāla krāsu izjūta, un tā tiešām ir! Tomēr krāsu uztveri var attīstīt, kā jebkuru maņas orgānu, uztvert smalkas krāsu nianses, ieraudzīt skaistumu, ko sniedz krāsas. Krāsas nav neitrālas, tās ir saistītas ar mūsu emocijām.

Teorija ir balstīta Johanesa Itena ( Johannes Itten) krāsu teorijā, kuru izmanto daudzi mākslinieki, jo tā runā par krāsām no vizuālo mākslu puses, kas izskaidro kā saprast/ redzēt tumši gaišo kontrastu vai silti vēso. Visas teorija pamatā ir kontrastu princips, kas palīdz orientēties krāsās, ja gribam gleznot.

Nodarbībās mēs jauksim krāsas un veidosim nelielus dekoratīvus gleznojumus. Tas nav sarežģīti, to ikviens var izdarīt. Mēs strādāsim ar akrila krāsām, kas ir ar ūdeni jaucamas krāsas. Sniegšu Jums arī praktiskus padomus par krāsām un to jaukšanu.

Par krāsām parūpēšos es: nosūtīšu jums speciāli atlasītu 13 gab. (100 ml) akrila krāsu komplektu, kurā ir: siltais un vēsais dzeltenais, sārtais un zilais, kā arī zemes toņi un melna, balta krāsa, otas, palete un akvareļu papīrs, uz kā gleznot. 

Katrai nodarbībai būs sava tēma, kopā 6 nodarbības. Uzdevumi būs tādi, kas iedvesmos gleznot arī pēc tam individuāli. Jums pašiem jāsagādā pamats (kartons, avīzes vai plēve), ko uzklāt uz galda, trauciņš ūdenim, vienreizēji lietojamie šķīvji 12 gab. un salvetes. 

krasas,post.jpg

CENA:

par materiāliem – 75 Eur ( krāsas būs ar rezervi individuālam darbam)

par sešām nodarbībām – 150 Eur

Kopā – 225 Eur

LAIKS: no 23. marta līdz 27aprīlim, katru otrdienu no plkst. 17.30 – 20.00

PIETEIKŠANĀS e-pastā: m22artspace@gmail.com

( pieteikumā lūdzu norādiet savu vārdu un tālr.nr.)

Pēc pieteikuma saņemšanas nosūtīšu Jums konta nr., kur veikt pārskaitījumu.

PIETEIKŠANĀS LĪDZ 9.MARTAM

FB: M22 mākslas studija

bottom of page