top of page

"IZSAKOT NEIZSAKĀMO"

 

RADOŠA UN AIZRAUJOŠA MĀKSLA JAUNIEŠIEM VECUMĀ NO 12–16 GADIEM

 

Kā Tu proti radīt un izteikt kaut ko tik īpašu, kas tas pārsteigs Tevi pašu?

Šis kurss ir tiem, kuriem patīk radīt. Varbūt Tu esi tāds, kurš zīmē uz katras papīra lapiņas, kas atrodas Tavā tuvumā? Varbūt Tev patīk izmantot krāsas, otas vai krītiņus? Varbūt Tev patīk 3-dimensionāla zīmēšana, figūru veidošana no māla vai modelēšana? Varbūt Tu aizraujies ar izgudrošanu, radot sirreālus un dīvainus attēlus? Varbūt Tev kādreiz bijusi vēlēšanās apgūt vizuālās mākslas virzienu?

Lai vai kas Tevi aizrautu, šis kurss Tev dos iespēju attīstīties, iegūt jaunas idejas, apgūt dažādus materiālus, attīstīt sevis paša vai citu idejas.

Nodarbībās mēs zīmēsim, gleznosim, modelēsim, veidosim mazas skulptūras, strādāsim ar gaismu un veidosim “vitrāžas”. Ļoti svarīgi – mēs attīstīsim jaunas idejas, kā arī apstrādāsim idejas, kas mums jau ir.

Pasniedzējs ir mākslinieks, kas dzīvo Latvijā, bet nāk no Dānijas. Nodarbības notiks viegli saprotamā angļu valodā – neuztraucies, tas vienmēr izdodas!

 

 

 

CREATIVE AND EXPRESSIVE

For young people age 12–16

 

 

How do I come to create and express something so special it will surprise even myself?

 

This course is for you who likes creating stuff. It Maybe you are the type that is drawing on every paper around you or you love to use colors, brushes or crayons. Maybe you like to do things 3-dimensional, make figures in clay or building models? Or you have a passion for inventing surreal and strange images?

You might also have thoughts and wishes to go in the visual-art-direction or at least in a “creative” direction or you just like to do such things. 

 

Whatever attracts you, this course will give you a chance to go further, to get new ideas and other materials and to develop your own ideas as well as ideas from others.   

 

On the course we are drawing, painting, making models, small sculptures and work with light and well as stained glass techniques. And very importantly – we develop new ideas, and improve the ideas we already have. 

 

The teacher is a visual artist, he lives in Latvia but comes from Denmark so we will speak in english. Dont worry about that, it always works out. 

Practical information at the top of the page.

bottom of page