top of page

Jauns piedāvājums Kuldīgas novada skolēnu vecākiem!

RADOŠUMS UN IZTĒLE

29. novembrī sākas nodarbības bērnu vecākiem. Tā būs vizuālās mākslas radošā darbnīca, kas dos atbalstu vecākiem, stiprinās vecāku resursus un dos vairāk prieka radoši izpausties, ar galveno mērķi – sevis pilnveidošanu!

Piedāvāsim astoņas nodarbības, kurās tiks izmantotas mākslas un mākslas terapijas metodes kā piem. zīmēšana, krāsu mācība, gleznošana, psiholoģija.

• Strādāsim ar akrila krāsām, krītiņiem, kolāžām un 3dimensiju formām. Darbs tiks vērsts uz personīgo potenciālu stiprināšanu: atvērtību, prieku, radošumu un siltumu. Uzdevumi būs paredzēti, lai palīdzētu atpazīt iekšējo pasauli, tie veidos dalībnieku pašcieņu, pašnovērtējumu, jēgas izjūtu.

-Nodarbības notiks angļu valodā, ja nepieciešams, būs tulkojums latviešu valodā. Tās vadīs mākslinieki: Ieva Vītola-Lindkvista un Ole Lindkvists.

-Nodarbības notiks pirmdienu vakaros no plkst.18.00 - 21.15, katru otro nedēļu mākslas studijā M22, Kuldīgā, Mālu ielā 22.

-Projekts ir “zaļā režīma pasākums”, tajā piedalīties var tikai pilnu vakcinācijas kursu saņēmuši vai Covid-19 izslimojuši dalībnieki. 

Ja būs liegts tikties klātienē, nodarbības būs Zoomā un materiālus darbam sagādāsim Jums ! 

-Līdzmaksājums par darba materiāliem 56 EUR

-PIETEIKTIES (uz visām astoņām nodarbībām) rakstot uz e-pastu: m22artspace@gmail.com

Projektu atbalsta Kuldīgas novada pašvaldība,
ATKLĀTA PROJEKTU KONKURSA PIEAUGUŠO IZGLĪTOTĀJIEM ietvaros.

bottom of page